Mdm® Ventia NEO membranos šerdis, išbandyta agresyvios Floridos Saulės sąlygomis, tai itin moderni termoplastinio poliuretano – DAXALL® plėvelė, kuri yra labai atspari žalingiems UV spindulių (priimtinas poveikis iki 6mėn.) ir ekstremaliai aukštos temperatūros(iki 120°C) poveikiui. Technologiškai pažangi TPU plėvelė užtikrina itin didelį membranos atsparumą mechaniniam pažeidimui (tempimui ir plyšimui), kuris gerina stogdengių saugumą. Dėl savo lankstumo, membrana puikia priglunda prie pagrindo – ji lengvai formuojama stogo įdubose ir kampuose.

Dėl lipnios laminavimo technologijos panaudojimo pluoštai iš adatinio audinio yra tolygiai išlyginti ir neveikia funkcinio sluoksnio, kaip TPU sluoksnio karšto užpylimo technologijoje.

Laminavimo technologijos (mdm® Ventia NEO):
• vienodas TPU storis
• aukščiausios kokybės produktas

TPU sluoksnio šilto išpylimo technologija (konkurencija):
• pluoštai pažeidžia TPU struktūrą
• nuotėkio galimybė

Mdm® Ventia NEO membranos viršutinis ir apatinis kraštas yra apsaugotas TPU plėvele, kuri efektyviai apsaugo apatinį sluoksnį (techninis neaustinis audinys) nuo vandens patekimo jungimo vietoje.
Produktui taikoma 15 metų gamintojo garantija. Geri techniniai parametrai – „premium“ klasės membrana. Labai didelis atsparumas senėjimo procesams. mdm Venta NEO membranos pasirinkimas tai ramybė daugeliui metų.

Specialūs techniniai klijų juostelės, esančios mdm® Ventia NEO membranoje, parametrai leidžia sureguliuoti anksčiau padėtų membranų sluoksnių vietą.
Sujungtų membraninių juostelių klijavimas: klijai leidžia lengvai atskirti ir iš naujo klijuoti greta esančias izoliacines juostas išilgai jų padėties stoge. Ventia NEO 170 siūloma su viena itin stiprių klijų juostele (T).

Dėl neįprastos konstrukcijos (garams laidi TPU plėvelė kartu su technine neaustine medžiaga su abzorbcinėmis savybėmis), membrana „kvėpuoja“ – leidžia pašalinti iš stogo konstrukcijos sukauptą statymo metu drėgmę.

Mdm® Ventia NEO 170 ir NEO 200 stogo membranas išbandė TU Berlynas (Berlyno technikos universitetas).

Abi membranos teigiamai išlaikė griežtus bandymus dėl pasipriešinimo stipriam lietingumui ir vėjo slėgiui, dėl kurių jos buvo klasifikuojamos pagal ZVDH kaip atitinkančios stogo membranoms taikomus aukščiausius reikalavimus. ZVDH, tai reiškia Vokietijos stogdengių sąjunga, kurios vertinimas ne tik patvirtina aukštą mūsų gaminių kokybę, bet taip pat padidina jų konkurencingumą vokiškai kalbančiose rinkose, tai asociacija jungianti daugiau kaip 7 500 Vokietijos stogų dengimo pramonės žmonių. mdm® Ventia Neo 200 membrana taip pat buvo išbandyta dėl degumo / atsparumo ugniai, kur buvo pasiekti taip pat dideli rezultatai.